czwartek, 17 stycznia 2013

could you be my BOYFRIEND :D ?

Do czegoś nowego, odstającego od reszty - często podchodzi się z dystansem. No i właśnie, a później narzekamy, że na ulicach, jest szaaaaro.. ponuuuro... :P ,że króluje tylko czerń .. biel .. szarość .. - klasyczne faktury ubrań i tak dalej... . Sami tak na prawdę się do tego przyczyniamy! :P - często boimy się eksperymentować jeśli chodzi o wygląd. Chcąc w sobie coś zmienić, wybieramy i tak NAJMNIEJ widoczną zmianę. Dlaczego tak jest? - boimy się krytyki innych?.. . Przyznam się szczerze, że czasami sama tak robię... wycofuję się z nowatorskich i bardziej awangardowych pomysłów na rzecz ludzi w okół? - pewnie coś w tym jest.. . Wierzcie mi, ze od pewnego czasu staram się z tym walczyć ! :P - wybierając troszkę odważniejsze połączenia :) - a Wy jak często eksperymentujecie z ubiorem :) ?

Poniżej przedstawiam Wam modele - nietypowego kroju spodni tzw. boyfriend :) - wielu ludzi jest na NIE, a ja wręcz przeciwnie .. jestem na TAK :D

- wybieram nr 11, a Wy :) ?

1.

 2.

 3.

4.

ASOS
5.

6.

 7.

 8.

 9.

 10.

 11.

źródło: www.tumblr.com (pozostałe)

6 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o spodnie typu boyfriend również jestem na TAK! A jeszcze bardziej jestem za tym, aby szare ulice nabrały kolorów! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic tylko więcej odwagi i podbijamy szare ulice :D

   Usuń
 2. tylko numer 5 i 10 ;) reszta jestem niestety na nie :/ :P

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcie nr 6... uwielbiam! :D
  cheese

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się ! :D cała stylizacja extra :D

   Usuń